fbpx

ŞİFA KİŞİSEL GELİŞİM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ TEKİRDAĞ

Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ

ŞİFA KİŞİSEL GELİŞİM

hizmetlerimiz

Anksiyete Bozukluğu

Anksiyete, yani kaygı bozukluğu günümüzde en yaygın görülen psikolojik rahatsızlıklardan birisidir. Hayatımızı ve yaşam kalitemizi olumsuz etkileyen bu rahatsızlık, zamanla karşılaştığımız vakalardan dolayı ciddi endişelenmemize neden olur. Hatta gelecek kaygısı, maddi ve manevi kaygılar baş gösterir.

Randevu Al

Bireysel Terapi

Bireysel terapi biz bireylerin hayatımız boyunca yaşadığımız bazı zorluk ve sıkıntılı süreçleri, kişisel gelişim ve deneyimlerimizi uzman psikoterapist desteği ile geliştirme durumudur. Alanında uzman bir psikoterapist ile beraber yürütülen, sorunların çözümüne yönelik sürdürülen terapi türüdür.

Randevu Al

Çift ve Evlilik Terapisi

Aile ve çift terapisi de denilen bu terapi ile değişim, gelişim sağlamak gerçekten mümkün mü? Çiftler arasındaki sorunların çözülmesinde yardımcı mı?

Randevu Al

ŞİFA BULMA

Psikolojik, sosyal veya farklı türdeki hastalık ve rahatsızlıklara karşı şifa arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şifa bulmak ve şifaya sahip olmak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Randevu Al

Pandül Kullanımı Eğitimi

Sarkaç (pandülkullanımı tıbbi müdahale içermez, tedavi ve teşhis yapmamaktadır. Yalnızca kişisel gelişimizi pozitif yönde desteklemek amaçlı kullanılmaktadır.

Randevu Al

Çakra Dengeleme Aura Temizleme

Aura Temizleme ve dengeleme, vücudun tüm kısımlarında uygun mesafe olacak şekilde temizlemek, genişletmek veya daraltmak anlamına gelir. Aura, vücudun her tarafında 45 cm en rahat genişliktir.

Randevu Al

AİLE SORUNLARI ÇÖZÜMÜ

Günümüz zorlu hayat şartları birey bazında birçok aile sorununu da gün yüzüne çıkarıyor. Aile dizini ve bireyi sorunlarının çözümünde profesyonel desteğe ihtiyacınız varsa size bir telefon kadar yakınız.

Randevu Al

NEFES EGZERSİZLERİ

Çoğumuz doğru nefes almayı bilmiyoruz. Nefes egzersizleriyle hem sağlığınızı, hem yaşantınızı düzene koyabilirsiniz.

Randevu Al

YOGA EĞİTİMİ

Yoga ile tüm çakralarınızı dengelemek ve huzurlu bir hayata başlamak ister misiniz?

Randevu Al

BİOENERJİ

Bioenerji ile vücudu bir bütün olarak değerlendiriyoruz. Duygusal, fiziksel, düşünsel kapsamlı olarak enerji ayarlarını dengeliyoruz.

Randevu Al